KURUMSAL

Deneyimli mühendisler ve kalifiye elemanların üstün bașarısına ilaveten, bilgi birikimimiz ve yıllar içerisinde geliștirmiș olduğumuz yatırımlarımızla; biçerdöver yaprak bıçakları, çayır biçme makinası tambur bıçakları ve sap kıyıcı bıçakların yüksek kaliteli üretimini yapmaktayız.

Üretimimizde kullanılan özel sertlikli hammadde çelik tedariği Avrupa’dan yapılmakta olup, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerimizin sırrını, özenle ve yılların verdiği tecrübeyle seçilen hammaddemizle beraber bilgi birikimimizle oluşturduğumuz ısıl işlem prosesine borçluyuz.

Aylık üretim kapasitemiz 820.000 bıçak olmakla beraber, üretimimizin bir kısmı Avrupa orijinli OEM firmalarına ayrılmaktadır.

Kayhan Ertuğrul Makina olarak Dış ticaret başarımızı bugüne kadar oluşturmuş olduğumuz müşteri memnuniyetine borçluyuz. Üretimini yapmakta olduğumuz tüm kesici grup ürünlerimizi 40’dan fazla ülkeye ihraç etmekteyiz. Üretimimizin %60’ı ihracata, %40’ı ise iç piyasaya yöneliktir.

Satış ve sonrasında koşulsuz müşteri memnuniyeti ile her zaman yanınızdayız.Hakkımızda

KAYHAN ERTUĞRUL HAKKINDA

Kayhan Ertuğrul Makina San. ve Tic. A.Ş

70 yılı aşan tecrübemizi kullanarak, 1995 yılında kurulan Kayhan Ertuğrul Makina markasıyla, 27.000 m2 açık, 18.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde, Türkiye ve Dünya genelindeki müşterilerimiz için yüksek performanslı çözümler üretmeye devam etmekteyiz.

İletişim

KAYHAN ERTUĞRUL İLETİŞİM

+90 248 252 97 05

+90 248 252 97 10

Organize Sanayi Bölgesi
BURDUR / TÜRKİYE

kayhanertugrul@kayhanertugrul.com.tr
www.kebicak.com
www.kayhanertugrul.com.tr